saty_pre_mamu_hnede

Elegantné šaty pre svadobnú mamu

Tak toto sa od svadobnej mamy v oblasti výzoru očakáva hádam najviac. Byť elegantnou. Správny strih, farba a materiál šiat sa o to postarajú. A aj svadobná mama sa bude cítiť neodolateľnou.

 

saty_pre_mamu_hnede
Zdroj obrázku: www.pinterest.com

Pohodlné šaty pre mamu na svadbu

Nakoľko maminy majú na svadbe aj nejaké tie povinnosti, a pokiaľ aj nemajú, predsa vždy rady pomôžu, je na mieste, aby boli šaty pre svadobnú mamu pohodlné. Nemôcť si sadnúť, ochutnať svadobnú večeru, nastúpiť do auta, či objať mladých pri gratuláciách, nehovoriac o vylúčení z večernej zábavy len kvôli tesným šatám by bolo naozaj nepríjemné.

Nadčasové šaty pre mamu

Módne výstrelky v tomto prípade naozaj prenechajte iným. Neznamená to, že šaty pre svadobnú mamu musia byť nevyhnutne staromódne či nemoderné, práve naopak. Trochu trendovosti nezaškodí. No dávkujte ju s mierou. Ak stavíte napríklad na jednoduchý strih, ktorý bude trendy vždy a všade, dáte si záležať na kvalitnej látke a zvolíte jemné doplnky, zaujmete rovnako rýchlo ako v najväčších výstrelkoch aktuálnej módy, akurát tentokrát v pozitívnom zmysle.

Profi_banner_dlhy

Dobre kombinovateľné šaty pre svadobnú mamičku

Myslite aj na zadné vrátka. Čo keď sa budete musieť prezliecť? Budú vám doplnky a topánky pasovať aj k záložnému variantu? Alebo sa ochladí a budete potrebovať niečo navrch. Hodí sa na vaše šaty bolerko, štóla alebo sako? Šaty pre svadobnú mamu voľte tak, aby ste neprekombinovali, zato skombinovali praktickým spôsobom.

 

saty_pre_mamu_zimna_svadba
Zdroj obrázku: www.pinterest.com

 

Variabilné šaty pre mamu na svadbu

Na počasie sa spoľahnúť nedá, etikete sa tiež vyhnúť nemožno, preto by aj šaty pre svadobnú mamu mali byť  jednoducho prispôsobiteľné každej situácii tak, aby vždy zostali chic a zároveň splnili účel.

banner_zmenaren_dlhy

Vhodne doplnené šaty na svadbu

Správne doplnky robia divy. Práve vďaka nim dokážu byť šaty nielen pre svadobnú mamu raz luxusné, inokedy nenápadné, no pritom vždy neprehliadnuteľne trendové.

Čítajte aj: Šaty pre svadobnú mamu

 

Menej je viac aj pri šatách na svadbu

Staré známe pravidlo, na ktoré sa často zabúda. V prípade svadobnej mamy by však malo stáť nad všetkými ostatnými. Chápeme, že je to aj váš veľký deň, no práve preto by ste mali vyzerať naozaj tip top a nie prehnane. Jednoduché šaty, jemné doplnky, prirodzený make up a praktický účes pristanú každej žene. O to viac svadobnej mame. A hoci svadba je príležitosť na predvedenie haute couture, aj tu menej znamená viac.

Pri výbere šiat na svadbu myslite aj na zadné vrátka. Človek nikdy nevie, čo sa môže stať a je lepšie byť pripravená. Nemusíte sa prezliekať o polnoci ako nevesta, no pre prípad potreby je vhodné mať okrem hlavných šiat aj náhradné. Ak ich nevyužijete, nič sa nedeje. No pokiaľ takáto príležitosť nastane, budete viac ako pripravená.

Bude vás zaujímať: Ako vybrať vhodné šperky pre svadobnú mamu 

 

Inšpirácie na šaty pre svadobnú mamu

 

Zdroj obrázku: www.pinterest.com

 

Inšpirujte sa, realizujte a zažiarte :-).