svadba v case korony

Aj vám aktuálna situácia zmarila plány na Váš Veľký deň? Pokiaľ ste plánovali svadbu vo vlastnej réžii, pravdepodobne viete, čo všetko obnáša zmena termínu. Ak ste s plánovaním ešte nezačali, no práve máte časopriestor nad tým uvažovať, skúste sa zamyslieť, čo bude pre vás výhodnejšie.

S čím pomôže svadobná agentúra pri nečakaných okolnostiach?

  1. Nájsť nový vhodný termín

Termínom to začína, no zďaleka nekončí. Práve naopak. Spúšťa sa nová vlna obvolávania rodiny, hostí, dodávateľov, možno aj miest. A práve tu vie byť svadobná agentúra so svojimi početnými kontaktmi na zariadenia dosť nápomocná.

  1. Preložiť zazmluvnených dodávateľov a služby

Preverovanie nových voľných možností, variácií a kombinácií je práca na plný úväzok. Nedáte to za jeden večer, niekedy nie ani za týždeň. Rozohrávate totiž nanovo celú šachovú partiu. Že polovica z pôvodných svadobných dodávateľov či služieb na váš nový termín k dispozícii nebude? To je nielen možné, ale aj viac ako pravdepodobné. Svadobná agentúra opäť preberie toto bremeno z vás na seba.

  1. Nahradiť adekvátnych dodávateľov

V prípade, že by niektorí dodávatelia mali váš nový termín obsadený, svadobná agentúra má v zálohe ďalších overených. Dlhoročné skúsenosti a spolupráce jej umožňujú reagovať promptnejšie a hlavne, stále overene a zodpovedne. Pokiaľ na to idete sami, v podstate opäť plánujete svadbu od 0.

svadba v case korony
Zdroj obrázku: www.gallway.com
  1. Eliminovať možné straty

Na základe dobrých dlhoročných spoluprác s dodávateľmi sa im spoločne podarí znížiť straty pre vás aj pre nich. Nie každý dodávateľ vám vráti zálohu v plnej výške na prvýkrát. Po xy rokoch dobrej spolupráce so svadobnou agentúrou je táto pravdepodobnosť o dosť vyššia.

  1. Poradiť a ukľudniť

Áno, stres náš každodenný v obdobiach krízy či nečakaných zvratov neúprosne naberá na objeme. A aj na to je tu svadobná agentúra. Zoberie z vás ten najťažší balvan, ktorý na svojich pleciach vláči statočne až do samého konca. A verte tomu, že ukľudňovať xy neviest v jednom období nie je jednoduché ani pre ňu. Pre vás to však môže mať cenu pohody na nezaplatenie.

Máte vlastnú skúsenosť? Podeľte sa s nami v KOMENTÁROCH alebo sa inšpirujte a prežite plánovanie svadby v neplánovanom období bez stresu navyše :o).