Tatiana

Project Founder and Coordinator
00421 911 720 750
Tatiana sa stará o koordináciu aktivít celého teamu, pripravuje plány a pretavuje myšlienky do realizovateľných krokov, na ktorých implementáciu dôkladne dohliada. Hlavná družička celého projektu prišla na myšlienku jeho rastu po 10-tich rokoch praktického event manažmentu vo vlastnej svadobnej agentúre, vďaka ktorej nazbierala skúsenosti, o ktoré sa teraz s vami delí. Ako Vaša Družička :) .

Vlado

Project Manager
00421 948 720 750

Vladino manažuje projekt Družička zo strany obchodných partnerov a zákulisia. Nakoľko je veľmi starostlivý, má na starosti starostlivosť o inzerentov. Zároveň pripravuje podklady a analýzy, ktoré nám poskytujú impulz na hýbanie správnym smerom. A tiež zbiera skvelé nápady umožňujúce nám rásť.

Ivka

Pravá ruka Družičky :o)
Plná elánu a vždy usmiata Ivka rozžiarila náš kolektív, ktorý si už ako soľ žiadal ďalšie ženské oko, ucho i ruky :o). A presne v tom spočíva jej prínos – od hľadania nových nápadov, cez inšpirovanie vás – čitateľov online, po realizáciu – od účesov, cez light foto, až po družičkovanie na reálnych svadbách. Ivka je našou (dobre, hlavne mojou :o)) novu pravou rukou, ktorej sa veľmi teším.

Anton

Design
Tónko nakreslil naše družičkovské logo a nielen to. Aj napriek tomu, že nie je módny návrhár, s týmito šatami sa pohral do najmenšieho detailu, za čo mu patrí naša veľká vďaka. A navrhuje pre Družičku aj mnohé iné tlačoviny (vlastne úplne všetky :)) a pekné grafické vecičky, ktoré dotvárajú jej štýl.