Prečo si najať Profi Družičku?

♥ Nakoľko svadba je náročný event nielen pre Vás, ale aj Vašu rodinu, priateľov a známych, ktorí sa na nej majú zúčastniť, v niektorých veciach je dobré obrátiť sa na nezainteresovaných pomocníkov a Vašich najbližších nechať oddychovať a sústrediť sa na vlastné prípravy. Čo Vám spolupráca prinesie?

S čím Vám Profi Družička pomôže?

♥ Skúsená družička bude vaším osobným asistentom, terapeutom, psychickou oporou či ukľudňovačom :) a to od príprav, počas svadobného dňa, aj po ňom. Výber je len na Vás.

Ak si najmem Profi Družičku, bude stáť so mnou pri oltári?

♥ Nemusí, ale môže. Závisí od Vás, čím všetkým ju poveríte. Balíčky od Družičky ponúkajú viacero možností, ako prispôsobiť požadované služby presne na Vaše miery. Výber je len na Vás.

Je Profi Družička svadobný koordinátor?

♥ Nie ( ale máme pre vás aj toho :o) ). Koordinátor a Družička sa líšia cieľom svojich záujmov. Kým koordinátor sa sústredí na dodávateľov a hostí, Družička je tu len pre nevestu alebo družičky – podľa výberu balíčka. Od praktických rád, cez overené harmonogramy, rozposielanie RSVP, prípravu rozlúčky so slobodou, asistenciu pri fotografovaní až po lúčenie s hosťami.

Páčia sa Vám naše služby? Kontaktujte nás