Svadobna vystava Malacky banner 600x600

27. – 28. január 2018, 10:00-18:00,
Event hall Malacky, Priemyslená ulica, Malacky
vstup zdarma

Srdečne Vás pozývame na prvý ročník svadobnej výstavy v Event hall Malacky!

Plánujete svadbu, hľadáte dodávateľov alebo sa len radi inšpirujete? Agentúra MMevent v spolupráci s Event hall Malacky pre Vás pripravili prvý ročník jedinečnej svadobnej výstavy v exkluzívnych priestoroch v Malackách.
Tešiť sa môžete na ukážku perfektných služieb a produktov z oblasti svadobnej prípravy či svadobného dňa ako takého. K skvelej svadobnej atmosfére nemôže chýbať ani príjemná hudba, ktorá Vás bude sprevádzať výstavou oba dni.

Svadobna vystava Malacky banner 600x600

Tí najlepší profesionáli sa Vám odprezentujú počas oboch víkendových dní v čase od 10:00 do 18:00. Budete si môcť vybrať obrúčky či iné šperky, svadobné oznámenia a iné tlačoviny, barový catering, candy bar pre Vás a Vašich hostí, kapelu či DJ-a na tie pravé svadobné rytmy podľa Vášho vkusu. Samozrejmosťou bude salón svadobných šiat i obleky pre pánov. Nesmie chýbať ani výzdoba a kompletná dekorácia nielen svadobnej sály, ale i miesta obradu, auta či doplnky pre družičky. Dámy si budú môcť pozrieť a vyskúšať svadobné líčenie a styling.

Program bude doplnený vystúpením hudobnej kapely, hrou na piano a prehliadkami salónov. Odprezentuje sa Vám i zástupca svadobného webu, kde si môžete pridávať novinky pre Vás a Vašich hostí, aby boli všetci oboznámení s novinkami Vášho svadobného dňa a po ňom sa mohli potešiť pri pohľade na spoločné fotografie.

Toto všetko a omnoho viac Vás čaká na svadobnej výstave v Event hall Malacky 27.-28.1.2018, príďte sa pozrieť, užiť si predsvadobnú atmosféru a vybrať si spomedzi tých najlepších práve tých, ktorí urobia Váš deň dokonalým.

Túto výstavu pre Vás pripravila eventová agentúra MMevent, ktorá Vám rada  zorganizuje Váš svadobný deň a prípravy naň budú len radosťou. Event hall Malacky Vám okrem nádherných priestorov na výstavu ponúka i kompletný svadobný servis od priestoru, cez catering a svadobné menu až po zabezpečenie ozvučenia a príjemnú zábavu pre Vašich hostí, preto neváhajte a príďte sa pozrieť možno i na Vašu svadobnú sálu.

Vstup pre návštevníkov je ZDARMA. Tešíme sa na Vás!
Pre viac informácií nás kontaktujte na info@mmevent.sk, sledujte stránku http://mmevent.sk/svadobna-vystava/ alebo nás kontaktujte na číslo 0903 807 846.