veltrh billboard

Ideálne miesto na svadobné prípravy bez stresu

7. a 8. februára 2020 (piatok a sobota)

Najväčší Svadobný veľtrh na Slovensku s 15- ročnou tradíciou pre Vás organizuje Štúdio Škerák.

Keď sa v roku 2005 skončilo fungovanie výstavníctva na Prievozskej ulici a tým aj výstava Svadba, rozhodli sme sa nadviazať na tradíciu a pokračovať v tejto vydarenej, a pre budúcich mladomanželov, obľúbenej akcii. Napriek tomu, že sa vraví, že začiatky bývajú ťažké, náš 1. ročník Svadobného veľtrhu, ktorý sa vtedy konal v priestoroch Technopolu, skončil na výbornú. Po druhom ročníku sme pre veľký záujem zo strany vystavovateľov aj návštevníkov hľadali nové a väčšie priestory a tak ste nás počas nasledujúcich troch rokov mohli navštíviť v PKO v Bratislave.

svadobny veltrh incheba 2020 - foto 302

Pre veľký záujem sme sa od šiesteho ročníka presunuli do priestorov Incheba Expo, kde sme náš Svadobný veľtrh spojili s produktom Incheby – výstavou Interbeauty. Tým naša výstava získala iný rozmer a stali sme sa najväčšou svadobnou výstavou na Slovensku, na ktorej každoročne prezentuje svoje svadobné služby viac ako 130 vystavovateľov zo Slovenska, Čiech, Poľska, Maďarska aj Rakúska a vyše 80 vystavovateľov nájdete na výstave Interbeauty. Rekordný je aj počet návštevníkov, ktorí zavítajú do priestorov Incheby počas týchto dvoch dní. Pohybuje sa v číslach od 9.000 do 13.000. Kapacita Incheby je však veľká, a napriek tomuto vysokému číslu poskytujeme pre návštevníkov kvalitný servis, čo sa týka ponuky služieb, informácií, kultúrneho vyžitia, či občerstvenia.

Každoročne sa snažíme zdokonaľovať a hľadať pre Vás zaujímavé spoločnosti, ktoré by svojimi službami alebo tovarom mohli spestriť, ozvláštniť alebo zdokonaliť Vaše svadobné prípravy, či samotnú svadbu. Našim cieľom je, aby ste na jednom mieste našli ponuku viacerých spoločností, ktoré si môžete hneď porovnať a zároveň vybrať pre Vás tú najvyhovujúcejšiu. Nerobíme výber za Vás, ponúkame Vám všetky možnosti – cenovo dostupnejšie, trošku drahšie, a takisto aj tie super luxusné. Na našom veľtrhu si príde na svoje naozaj každý. Tešíme sa, že sa naša svadobná rodina každým rokom rozrastá.

svadobny veltrh incheba 2020 - foto 063

svadobny veltrh incheba 2020 - foto 109

O tom, že na Svadobnom veľtrhu nájdete kopec zaujímavých a jedinečných dodávateľov asi netreba hovoriť. Zoznam všetkých vystavovateľov nájdete na stránke Svadobného veľtrhu. Za zmienku skôr stojí to, že na Svadobnom veľtrhu v Incheba Expo v Bratislave ušetríte veľa peňazí. Stačí si vopred premyslieť, čo všetko treba zabezpečiť na Vašu svadbu a sledovať našu FB stránku, kde Vám každý deň prinášame aktuálne informácie o akciách a zľavách, ktoré si na veľtrh pre Vás pripravili svadobní dodávatelia.

Tešiť sa môžete aj na bohatý program a rôzne súťaže, ktoré budú veľtrh sprevádzať.

svadobny veltrh incheba 2020 - foto 031

svadobny veltrh incheba 2020 - foto 015

svadobny veltrh incheba 2020 - foto 053

Neváhajte a navštívte najväčší Svadobný veľtrh na Slovensku,

ktorého 15. ročník  sa bude konať v dňoch

7. – 8. februára 2020 (piatok, sobota)
v Incheba Expo v Bratislave spolu s výstavou Gentleman Expo Interbeauty

v čase od 10,00 do 18,00.

Viac informácií nájdete na www.svadobnyveltrh.sk

alebo na www.facebook.com/svadobnyveltrh.

Videopozvánka – https://vimeo.com/294513295

Organizátor veľtrhu: Štúdio Škerák

svadobny veltrh incheba 2020 - foto 199

Ďalšie nami organizované Svadobné veľtrhy v roku 2020:

22.2.2020 – Hotel Lux, Banská Bystrica
7.3.2020 – Grandhotel PRAHA, Tatranská Lomnica
14.3.2020 – Hotel Slovakia, Žilina
28.3.2020 – Hotel Holiday Inn, Trnava