spolocenske_slapky_quinceanerapromdress.com

6. Lacnejšie ako lacné svadobné topánky Ste názoru, že svadbu absolvujete len raz a potom už topánky nevyužijete? Pokiaľ ste v pozícii nevesty, postreh je to pozitívny :o), no to ešte neznamená, že si máte svadbu odtrpieť v nemožných topánkach. Investícia do správnej obuvi sa vyplatí vždy, na svadbu nehovoriac. A kvalitné svadobné topánky predsa nemajú obrovský nápis, že…

svadobne_poltopanky_Diane-Hassall-vintage-wedding-shoes-collection

Skoré jarné lúče občas lákajú zhadzovať nielen vrstvy oblečenia, ale aj hrubé zimné čižmy skôr, ako je optimálne. Zvlášť, keď ide o jarnú svadbu, na ktorej sa chceme ukázať v plnej kráse, aj napriek vyčínaniu aprílového počasia. Nepodceňujte jarný chlad, ani zubaté slnečné lúče a nezúfajte, že vaše svadobné fotky budú zahaľovať viac ako ste plánovali….

vysoke_cipkovane_topanky_allbridalshoes.blogspot.com

O tom, že svadobné topánky môžu byť rozprávkové, niet pochýb. No mysleli ste aj na druhú stránku veci a pozreli sa na Popolušnike črievičky z praktického pohľadu? My áno a prinášame vám naše postrehy, ktoré vám môžu ušetriť nielen hlavybôľ, ale hlavne doráňané nohy skôr ako začne poriadna svadobná zábava. Zdroj obrázku: www.aliexpress.com  V tomto na svadbu určite nechoďte 1….

topanky_pre_druzicky_weddingserviceskenya.com

6. Matné topánky na svadbu Zdroj obrázku: www.adworks.pk Nemôžete zohnať to pravé orechové, zato ste našli skvelé klasické kožené lodičky, ktoré vám sedia ako uliate? Nič nie je stratené. Svadobné topánky predsa nemusia byť len opätkovo vysoké a vysoko príťažlivé. V ideálnom prípade by mali byť aj vysoko pohodlné. A navyše, jednoduché topánky ľahšie vyzdobíte ako zdobené zjednodušíte….

zdobene_svadobne_topanky_aliexpress.com

Topánky na svadbu či inú špeciálnu príležitosť musia okrem praktických charakteristík spĺňať aj profil špeci veci, ktorá podčiarkne výnimočnosť slávnostnej chvíle. Pátrali sme, čo všetko môže zdobiť vaše svadobné črievičky a vyčarovať z nich rozprávkové papučky a z nevesty nezabudnuteľnú princeznú. Inšpirovať sa rovnako môžu aj družičky, veď ich nôžky budú pri krátkych šatách vystavené na obdiv snáď ešte…